UBYTOVÁNÍ


Naše maringotka je vyrobena z kvalitního dřeva a na malé ploše najdete vše, co potřebujete k dokonalému odpočinku. Prostor je koncipován pro dva nocležníky, po dohodě je možné ubytovat osoby tři. Maringotka je plně vybavená, napojená na inženýrské sítě.

Ke SPANÍ slouží prostorná postel s kvalitní matrací. Čisté povlečení, deky a polštáře jsou samozřejmostí. V šuplíku pod postelí najdete lékárničku, hasící přístroj, košík se zábavou, deku a další nezbytnosti a příjemnosti pro Váš pobyt. 

Úložných prostor není v maringotce mnoho, ale nechybí šatní skříň pro uložení všech Vašich nezbytností.

Malá KUCHYŇKA je vybavena k vaření a stolování. Dřez s tekoucí pitnou vodou, dvou plotýnková varná deska, nádobí, rychlovarná konvice, lednice, utěrky, ekologické prostředky na mytí nádobí. To vše a ještě mnohem víc u nás máme. Jídlo si přivezte vlastní, my můžeme nabídnout OPÉKACÍ BALÍČEK, který obsahuje lokální pochutiny (buřty, pečivo, kečup, hořčice, zelenina) a můžete si o něho napsat přímo do objednávky.

KOUPELNA nabízí vše co potřebujete. Sprchový kout, splachovací toaletu, malé umyvadlo. Tekoucí teplá i studená voda je samozřejmost. Vodou neplýtvejte, využívejte jí s rozumem. Používáme ekologické prostředky a rozkládací toaletní papír. Vše je tu pro Vás připravené. Čistící a úklidové prostředky jsou pro případ potřeby také k dispozici. Základní kosmetiku a hygienické potřeby jsou v koupelně také a ručníky jsou samozřejmostí.

Když se venku ochladí, hoďte polínko do KAMEN a kochejte se pohledem na plápolající oheň. Manipulace s kamny je velmi jednoduchá, přesto buďte opatrní. Topivem šetřete, aby Vám nedošlo. Vše potřebné najdete připravené pod kamny v přepravce. 

Poseďte si před maringotkou, dýchejte čerstvý vzduch a relaxujte. Pozorujte a užívjete si okolní přírodu, jděte se projít do okolních lesů nebo si zahrajte některou z deskových her. Ani v případě nepříznivého počasí se u nás nebudete nudit. 

Jestliže toužíte objevovat okolní krajinu, zajímají Vás památky nebo hledáte zábavu, máme pro Vás několik tipů. Zámek Ratibořice v Babiččině údolí, Safari Park Dvůr Králové nad Labem, Barokní areál Kuks, nejvyšší české hory Krkonoše s nejvyšší horou Sněžkou.

Relax si také můžete dopřát v dřevěné koupací vaně. V létě osvěží, v chladnějších dnech zahřeje. Nachází se před maringotkou a voda se v ní ohřívá ohněm. 

JEŠTĚ PÁR INFORMACÍ K POBYTU

Majitelé bydlí kousek od Vás a jsou připraveni v případě nejvyšší nouze pomoci či poradit.

Zvířata i děti máme moc rádi, ale maringotka pro ně není vhodné místo.

Třídíme odpad. Odpadková koš směsný je uvnitř maringotky, koš na papír a plast je venku za maringotkou.

Na praní a úklid používáme ekologicky šetrné prostředky.

Před odjezdem v maringotce prosím trochu pokliďte a klíče vraťte zpět do schránky.

V maringotce není wi-fi, odpočiňte si.

Nekuřte v maringotce ani jejím bezprostředním okolí.

Zouvejte se, zamykejte a v případě deště zavřete okna a dveře.

Parkování je kousek od maringotky na vyhrazeném parkovacím místě. K maringotce pak dojdete pěšky po schodech. Jděte opatrně a přidržujte se zábradlí.

Nejbližší koupaliště, obchod, nemocnice, lékárna je v Trutnově, pár kilometrů od ubytování.

Na venkovním ohništi si můžete opéct špekáčky třeba z našeho OPÉKACÍHO BALÍČKU. Na oheň použijte připravené dřevo (pod maringotkou) nebo si zajděte do nedalekého lesíka a posbírejte spadané větve. 

Dbejte na své zdraví, stejně jako na zapůjčený majetek. Děkujeme.